Наш асортимент

Вінілові шпалери на паперовій основі, що зазвичай, виготовлються у техніці спіненого вінілу із паперовою базою. Цей тип вінілових шпалер - є найбюджетнішими у своїй ніші, адже при розкроюванні рулону шпалер такої довжини ми можемо отримати від 5ти до 6ти смуг стандартної довжини, тож споживач зможе уникнути зайвих витрат на купівлю вінілових шпалер.

LS Wallcoverings НКП 5-0785 Твил

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 5-0785 Твил

Шпалери НКП-0785/5 Твіл від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в Ук ... раїні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру й представлений дрібним геометричним малюнком. Колір шпалер-сірий. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 3-0785 Твил

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 3-0785 Твил

Шпалери НКП-0785/3 Твіл від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в Ук ... раїні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру й представлений дрібним геометричним малюнком. Колір шпалер-теплий-бежевий. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 2-0785 Твил

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 2-0785 Твил

Шпалери НКП-0785/2 Твіл від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в Ук ... раїні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру й представлений дрібним геометричним малюнком. Колір шпалер-сіро-молочний. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 1-0785 Твил

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 1-0785 Твил

Шпалери НКП-0785/1 Твіл від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в Ук ... раїні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру й представлений дрібним геометричним малюнком. Колір шпалер-світло-сірий. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 5-0783 Джерри

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 5-0783 Джерри

Шпалери НКП-0783/5 Джеррі від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в ... Україні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру. Геометричний малюнок, що нагадує текстиль. Колір шпалер-сірий. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 3-0783 Джерри

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 3-0783 Джерри

Шпалери НКП-0783/3 Джеррі від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в ... Україні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру. Геометричний малюнок, що нагадує текстиль. Колір шпалер-бежевий. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 2-0783 Джерри

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 2-0783 Джерри

Шпалери НКП-0783/2 Джеррі від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в ... Україні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру. Геометричний малюнок, що нагадує текстиль. Колір шпалер-пісочний. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

LS Wallcoverings НКП 1-0783 Джерри

Під замовлення

LS Wallcoverings НКП 1-0783 Джерри

Шпалери НКП-0783/1 Джеррі від української фабрики "Вініл", яка є визнаним лідером ринку не тільки в ... Україні, але й у країнах СНД і Європи. За тривалий час роботи фабрика стала провідним виробником оригінальної й високоякісної продукції. Такий успіх став можливим завдяки постійному вдосконаленню технологій виробництва й незмінно високої якості виробленої продукції. Дані шпалери мають формат 0,53 м в ширину й 15 м у довжину. Це вінілові рельєфні шпалери на паперовій основі. Технологія їх виготовлення передбачає нанесення шару полівінілхлориду на робочий (що приклеюється до стіни) шар. В результаті цього споживач отримав можливість мити і навіть фарбувати обклеєну поверхню. Окрім того, зовні такі шпалери виглядають набагато багатше: рельєфна поверхня надає глибину квітам та відтінкам й відмінно приховує нерівності стін. Що стосується дизайну, то він настільки ненав'язливий, що може стати основою будь-якого інтер'єру. Геометричний малюнок, що нагадує текстиль. Колір шпалер-світло-сірий. Особливістю застосування цих вінілових шпалер на паперовій основі є той факт, що перед наклеюванням їх необхідно нарізати на смуги шпалер однакової довжини, не забуваючи при цьому про добір малюнка. Перед наклеюванням, на відміну від вінілових шпалер на флізеліні (флізелінових шпалер) - ці шпалери варто намазати спеціальним шпалерним клеєм для відповідного типу вінілових шпалер. Потім намазане полотнище шпалер слід скласти для просочення й намазати шпалерним клеєм стіну.
Читати повністю

Обои SINTRA Giganto 680308

В наявності

Обои SINTRA Giganto 680308

Шпалери Sintra з колекції вінілових шпалер GIGANTO 680308 виконані на паперовій основі в гігантськом ... у форматі - а саме: довжина цих вінілових шпалер - 15м, ширина становить- 53 см. Так що ці вінілові шпалери, площею 7,95 м.кв., від української шпалерного фабрики "SINTRA" 680308, мають фактуру під декоративну штукатурку, а також мають здатність ідеально переносити фарбування емульсійними фарбами.
Читати повністю

Обои SINTRA Giganto 670030

В наявності

Обои SINTRA Giganto 670030

Шпалери Sintra з колекції вінілових шпалер GIGANTO 670030 виконані на паперовій основі в гігантськом ... у форматі - а саме: довжина цих вінілових шпалер - 15м, ширина становить- 53 см. Так що ці вінілові шпалери, площею 7,95 м.кв., від української шпалерного фабрики "SINTRA" 670030, мають фактуру під декоративну штукатурку, а також мають здатність ідеально переносити фарбування емульсійними фарбами.
Читати повністю

1

2

Завжди раді бачити Вас в нашому магазині

Наш магазин пропонує Вам доставку товарів у зручний для вас час.