Наш асортимент

Шпалери - це не тільки надійний, красивий та довговічний спосіб декорування, але й вийняткова можливість створити теплий та затишний інтер'єр. Сьогодні цей матеріал представлено у широкому розмаїтті, тож не має значення в якому стилі ви оформлюєте приміщення, ви обов'язково зможете підібрати найліпший варіант, як на себе.

Обои Sintra (Aura) 452752

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452752

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452752 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновійй основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Дизайн цих шпалер з колекції Aura доповнює основний малюнок колекції й представлений у вигляді тканини ручного плетива. Він відмінно підійде для тих, хто любить однотонне покриття без малюнка. Цей вид шпалер буде прекрасною основою для будь-якого інтер'єру. Він може застосовуватися самостійно або в комбінації з компаньйоном із цієї колекції 452653. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер – темно-бежевий, синій. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452752 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452745

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452745

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452745 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновійй основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Дизайн цих шпалер з колекції Aura доповнює основний малюнок колекції й представлений у вигляді тканини ручного плетива. Він відмінно підійде для тих, хто любить однотонне покриття без малюнка. Цей вид шпалер буде прекрасною основою для будь-якого інтер'єру. Він може застосовуватися самостійно або в комбінації з компаньйоном із цієї колекції 452646. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер – темно-сірий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452745 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452738

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452738

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452738 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновійй основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Дизайн цих шпалер з колекції Aura доповнює основний малюнок колекції й представлений у вигляді тканини ручного плетива. Він відмінно підійде для тих, хто любить однотонне покриття без малюнка. Цей вид шпалер буде прекрасною основою для будь-якого інтер'єру. Він може застосовуватися самостійно або в комбінації з компаньйоном із цієї колекції 452639. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер - бежевий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452738 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452721

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452721

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452721 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновійй основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Дизайн цих шпалер з колекції Aura доповнює основний малюнок колекції й представлений у вигляді тканини ручного плетива. Він відмінно підійде для тих, хто любить однотонне покриття без малюнка. Цей вид шпалер буде прекрасною основою для будь-якого інтер'єру. Він може застосовуватися самостійно або в комбінації з компаньйоном із цієї колекції 452622. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер - сірий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452721 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452714

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452714

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452714 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновійй основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Дизайн цих шпалер з колекції Aura доповнює основний малюнок колекції й представлений у вигляді тканини ручного плетива. Він відмінно підійде для тих, хто любить однотонне покриття без малюнка. Цей вид шпалер буде прекрасною основою для будь-якого інтер'єру. Він може застосовуватися самостійно або в комбінації з компаньйоном із цієї колекції 452615. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер - світло-бежевий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452714 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452707

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452707

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452707 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновійй основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Дизайн цих шпалер з колекції Aura доповнює основний малюнок колекції й представлений у вигляді тканини ручного плетива. Він відмінно підійде для тих, хто любить однотонне покриття без малюнка. Цей вид шпалер буде прекрасною основою для будь-якого інтер'єру. Він може застосовуватися самостійно або в комбінації з компаньйоном із цієї колекції 452608. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер - світло-сірий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452707 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452653

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452653

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452653 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновій основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Aura – це імітація м’якого на дотик шовку та ремісничої тканини ручної роботи, вражаюча тривимірна вертикальна та горизонтальна графіка, блискучі нитки й повітряна структура, що нагадує хвилі. Ненав’язлива палітра AURA – це сріблясті хмари, які з’являються в сутінковий час, кристали льоду на висоті тисяч метрів над морем, сяючий сніг, туман у горах і розсіяне світло сонця, що торує собі шлях крізь густу млу. Данний дизайн ви можете використовувати самостійно, або з компаньйоном 452752 із цієї колекції. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер – темно-бежевий, синій. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452653 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452646

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452646

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452646 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновій основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Aura – це імітація м’якого на дотик шовку та ремісничої тканини ручної роботи, вражаюча тривимірна вертикальна та горизонтальна графіка, блискучі нитки й повітряна структура, що нагадує хвилі. Ненав’язлива палітра AURA – це сріблясті хмари, які з’являються в сутінковий час, кристали льоду на висоті тисяч метрів над морем, сяючий сніг, туман у горах і розсіяне світло сонця, що торує собі шлях крізь густу млу. Данний дизайн ви можете використовувати самостійно, або з компаньйоном 452745 із цієї колекції. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер – темно-сірий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452646 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452639

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452639

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452639 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновій основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Aura – це імітація м’якого на дотик шовку та ремісничої тканини ручної роботи, вражаюча тривимірна вертикальна та горизонтальна графіка, блискучі нитки й повітряна структура, що нагадує хвилі. Ненав’язлива палітра AURA – це сріблясті хмари, які з’являються в сутінковий час, кристали льоду на висоті тисяч метрів над морем, сяючий сніг, туман у горах і розсіяне світло сонця, що торує собі шлях крізь густу млу. Данний дизайн ви можете використовувати самостійно, або з компаньйоном 452738 із цієї колекції. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер - бежевий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452639 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

Обои Sintra (Aura) 452622

Під замовлення

Обои Sintra (Aura) 452622

Шпалери від української шпалерної фабрики Sіntra - 452622 з колекції Aura, яка виконана за технологі ... єю гарячого тиснення вініла на флізеліновій основі (так званий - "важкий" вініл), однак же варто відзначити, що формат цих шпалер особливо популярний у нашій країні, тому що їх ширина - 1,06м. Завдяки такій ширині швидкість наклеювання збільшується у два рази. Aura – це імітація м’якого на дотик шовку та ремісничої тканини ручної роботи, вражаюча тривимірна вертикальна та горизонтальна графіка, блискучі нитки й повітряна структура, що нагадує хвилі. Ненав’язлива палітра AURA – це сріблясті хмари, які з’являються в сутінковий час, кристали льоду на висоті тисяч метрів над морем, сяючий сніг, туман у горах і розсіяне світло сонця, що торує собі шлях крізь густу млу. Данний дизайн ви можете використовувати самостійно, або з компаньйоном 452721 із цієї колекції. Площа рулону - 10,653 квадратних метрів. Колір шпалер - сірий. Оскільки формат даних шпалер Sіntra 452622 - 1,06м, як уже було зазначено, а основа- флізелінова, то питань у наклеюванні цих шпалер не виникне, мабуть, ні в кого, навіть у новачків. Адже при наклеюванні вінілових шпалер на флізеліновій основі намазувати клеєм потрібно тільки стіну, тому геометрія шпалерного полотна залишається незмінною. Підійде будь-який якісний клей для флізелінових шпалер.
Читати повністю

1

2

3

...

68

Завжди раді бачити Вас в нашому магазині

Наш магазин пропонує Вам доставку товарів у зручний для вас час.