Наш асортимент

Фурнітура до дверей від провідних виробників, що гарантують найвищу якість та надійність за помірними цінами.

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, черный матовый(18)

Під замовлення

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, черный матовый(18)

Представляємо петлі прихованого монтажу від провідного італійського виробника - Anselmі. Anselmі - ... виробник систем петель прихованого монтажу для міжкімнатних дверей. Компанію було засновано у 1973 році у м. Ронкаде (Італія), і є виробником систем прихованих петель для міжкімнатних дверей. З 2017 року компанія Anselmі входить до групи компаній SІMONSWERK і пропонує свій асортимент високоякісних петель із урахуванням зростаючої популярності на ринку дизайнерських рішень для інтер'єрів житлових приміщень у стилі мінімалізм. Дана система прихованих петель Anselmі ідеально підходить для міжкімнатних дверей вагою до 40 кг (вагу розраховано на 2 петлі) і які відрізняються різними варіантами виконання коробки. Тип петель - повністю приховані. Призначення - для дерев'яних і алюмінієвих дверних коробок, для нефальцованных міжкімнатних дверей. Є 3D регулювання (по горизонталі +/- 1,5 мм, по висоті +/- 2,5 мм, притиск +/- 1,0 мм). Колір – чорний матовий. Номер кольору за системою виробника - 18. Матеріал виконання - цинковий сплав / полімер. Загальна довжина - 110,0 мм. Ширина (полотно) - 24,0 мм. Ширина (рама) - 24,0 мм. Кут відкривання -180 градусів.
Читати повністю

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, полированная латунь (37)

Під замовлення

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, полированная латунь (37)

Представляємо петлі прихованого монтажу від провідного італійського виробника - Anselmі. Anselmі - ... виробник систем петель прихованого монтажу для міжкімнатних дверей. Компанію було засновано у 1973 році у м. Ронкаде (Італія), і є виробником систем прихованих петель для міжкімнатних дверей. З 2017 року компанія Anselmі входить до групи компаній SІMONSWERK і пропонує свій асортимент високоякісних петель із урахуванням зростаючої популярності на ринку дизайнерських рішень для інтер'єрів житлових приміщень у стилі мінімалізм. Дана система прихованих петель Anselmі ідеально підходить для міжкімнатних дверей вагою до 40 кг (вагу розраховано на 2 петлі) і які відрізняються різними варіантами виконання коробки. Тип петель - повністю приховані. Призначення - для дерев'яних і алюмінієвих дверних коробок, для нефальцованных міжкімнатних дверей. Є 3D регулювання (по горизонталі +/- 1,5 мм, по висоті +/- 2,5 мм, притиск +/- 1,0 мм). Колір – полірована латунь. Номер кольору за системою виробника - 37. Матеріал виконання - цинковий сплав / полімер. Загальна довжина - 110,0 мм. Ширина (полотно) - 24,0 мм. Ширина (рама) - 24,0 мм. Кут відкривання -180 градусів.
Читати повністю

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, матовый хром (14)

Під замовлення

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, матовый хром (14)

Представляємо петлі прихованого монтажу від провідного італійського виробника - Anselmі. Anselmі - ... виробник систем петель прихованого монтажу для міжкімнатних дверей. Компанію було засновано у 1973 році у м. Ронкаде (Італія), і є виробником систем прихованих петель для міжкімнатних дверей. З 2017 року компанія Anselmі входить до групи компаній SІMONSWERK і пропонує свій асортимент високоякісних петель із урахуванням зростаючої популярності на ринку дизайнерських рішень для інтер'єрів житлових приміщень у стилі мінімалізм. Дана система прихованих петель Anselmі ідеально підходить для міжкімнатних дверей вагою до 40 кг (вагу розраховано на 2 петлі) і які відрізняються різними варіантами виконання коробки. Тип петель - повністю приховані. Призначення - для дерев'яних і алюмінієвих дверних коробок, для нефальцованных міжкімнатних дверей. Є 3D регулювання (по горизонталі +/- 1,5 мм, по висоті +/- 2,5 мм, притиск +/- 1,0 мм). Колір - матовий хром. Номер кольору за системою виробника - 14. Матеріал виконання - цинковий сплав / полімер. Загальна довжина - 110,0 мм. Ширина (полотно) - 24,0 мм. Ширина (рама) - 24,0 мм. Кут відкривання -180 градусів.
Читати повністю

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, белые (49)

Під замовлення

Петли скрытого монтажа Anselmi 24x110 мм, белые (49)

Представляємо петлі прихованого монтажу від провідного італійського виробника - Anselmі. Anselmі - ... виробник систем петель прихованого монтажу для міжкімнатних дверей. Компанію було засновано у 1973 році у м. Ронкаде (Італія), і є виробником систем прихованих петель для міжкімнатних дверей. З 2017 року компанія Anselmі входить до групи компаній SІMONSWERK і пропонує свій асортимент високоякісних петель із урахуванням зростаючої популярності на ринку дизайнерських рішень для інтер'єрів житлових приміщень у стилі мінімалізм. Дана система прихованих петель Anselmі ідеально підходить для міжкімнатних дверей вагою до 40 кг (вагу розраховано на 2 петлі) і які відрізняються різними варіантами виконання коробки. Тип петель - повністю приховані. Призначення - для дерев'яних і алюмінієвих дверних коробок, для нефальцованных міжкімнатних дверей. Є 3D регулювання (по горизонталі +/- 1,5 мм, по висоті +/- 2,5 мм, притиск +/- 1,0 мм). Колір - білий матовий (RAL 9016). Номер кольору за системою виробника - 49. Матеріал виконання - цинковий сплав / полімер. Загальна довжина - 110,0 мм. Ширина (полотно) - 24,0 мм. Ширина (рама) - 24,0 мм. Кут відкривання -180 градусів.
Читати повністю

Накладки SIBA под евроцилиндр A01 матовая бронза (80 80)

Під замовлення

Накладки SIBA под евроцилиндр A01 матовая бронза (80 80)

Представляємо вашій увазі ефектну сучасне доповнення - накладки під євроциліндр до ручок SIBA на кру ... глій розетці А01 діаметр 50 мм (таких, как OLIMPOS), яку виконано в популярному сьогодні кольорі – антична бронза. Дизайн накладок сучасний і відповідає дизайну відповідних дверних ручок - буде ефектно доповнювати вид ручок на ваших дверях. Функції накладок - керування запиранням або відмиканням міжкімнатних дверей за допомогою циліндра, що провертається за допомогою ключа (не входить до комплекту поставки). Підходить для використання в інтер'єрах, а також - і при оформленні вхідної групи. Дані накладки відносяться до серії дверної фурнітури, виготовленої з анодованого алюмінію - SІBA EKO. Анодований алюміній (anodіsed alumіnіum) - це алюміній зі спеціальним покриттям, який одержують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття - запобігання процесу окиснення металу на повітрі й захист його від механічних ушкоджень. Анодування не дозволяє поверхні металу окислюватися, вступаючи у взаємодію з повітрям. Це покриття не руйнується згодом, воно стійке до впливу кислоти, стиранню й має високу міцність. Результат анодування - створення надзвичайно твердого захисного шару на поверхні алюмінію, стійкого до незначних механічних ушкоджень, абсолютно інертного й безпечного для здоров'я. Основні властивості фурнітури SІBA EKO: • Фурнітуру виготовлено з литого алюмінію, а не із пресованої вторсировини. • Анодування. Верхній шар стійкий до механічних ушкоджень, не відшаровується, не окислюється. • Можливість використання в приміщеннях з високою вологістю: ванна, кухня, на вулиці і т.ін. • Кількість робочих циклів - більше 100000. • Фурнітура зберігає гідний зовнішній вигляд - більше 5 років.
Читати повністю

Накладки SIBA сантехнические A01 матовая бронза (80 80)

Під замовлення

Накладки SIBA сантехнические A01 матовая бронза (80 80)

Представляємо вашій увазі ефектне сучасне доповнення - сантехнічні накладки до ручок SIBA на круглій ... розетці А01 діаметр 50 мм (таких, як OLIMPOS), яку виконано в популярному сьогодні кольорі – антична бронза. Дизайн накладок сучасний і відповідає дизайну відповідних дверних ручок - буде ефектно доповнювати вид ручок на ваших дверях. Функції накладок - керування запиранням або відмиканням міжкімнатних дверей за допомогою маховика. Підходить, як правило, для використання в інтер'єрах, оскільки зі зворотної сторони - досить легко відкривається за допомогою спеціальної насічки на корпусі. Дані накладки відносяться до серії дверної фурнітури, виготовленої з анодованого алюмінію - SІBA EKO. Анодований алюміній (anodіsed alumіnіum) - це алюміній зі спеціальним покриттям, який одержують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття - запобігання процесу окиснення металу на повітрі й захист його від механічних ушкоджень. Анодування не дозволяє поверхні металу окислюватися, вступаючи у взаємодію з повітрям. Це покриття не руйнується згодом, воно стійке до впливу кислоти, стиранню й має високу міцність. Результат анодування - створення надзвичайно твердого захисного шару на поверхні алюмінію, стійкого до незначних механічних ушкоджень, абсолютно інертного й безпечного для здоров'я. Основні властивості фурнітури SІBA EKO: • Фурнітуру виготовлено з литого алюмінію, а не із пресованої вторсировини. • Анодування. Верхній шар стійкий до механічних ушкоджень, не відшаровується, не окислюється. • Можливість використання в приміщеннях з високою вологістю: ванна, кухня, на вулиці і т.ін. • Кількість робочих циклів - більше 100000. • Фурнітура зберігає гідний зовнішній вигляд - більше 5 років.
Читати повністю

Накладки SIBA под евроцилиндр A01 матовый никель (22 07)

Під замовлення

Накладки SIBA под евроцилиндр A01 матовый никель (22 07)

Представляємо вашій увазі ефектну сучасне доповнення - накладки під євроциліндр до ручок SIBA на кру ... глій розетці А01 діаметр 50 мм (таких, как OLIMPOS), яку виконано в популярному сьогодні кольорі – матовий нікель. Дизайн накладок сучасний і відповідає дизайну відповідних дверних ручок - буде ефектно доповнювати вид ручок на ваших дверях. Функції накладок - керування запиранням або відмиканням міжкімнатних дверей за допомогою циліндра, що провертається за допомогою ключа (не входить до комплекту поставки). Підходить для використання в інтер'єрах, а також - і при оформленні вхідної групи. Дані накладки відносяться до серії дверної фурнітури, виготовленої з анодованого алюмінію - SІBA EKO. Анодований алюміній (anodіsed alumіnіum) - це алюміній зі спеціальним покриттям, який одержують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття - запобігання процесу окиснення металу на повітрі й захист його від механічних ушкоджень. Анодування не дозволяє поверхні металу окислюватися, вступаючи у взаємодію з повітрям. Це покриття не руйнується згодом, воно стійке до впливу кислоти, стиранню й має високу міцність. Результат анодування - створення надзвичайно твердого захисного шару на поверхні алюмінію, стійкого до незначних механічних ушкоджень, абсолютно інертного й безпечного для здоров'я. Основні властивості фурнітури SІBA EKO: • Фурнітуру виготовлено з литого алюмінію, а не із пресованої вторсировини. • Анодування. Верхній шар стійкий до механічних ушкоджень, не відшаровується, не окислюється. • Можливість використання в приміщеннях з високою вологістю: ванна, кухня, на вулиці і т.ін. • Кількість робочих циклів - більше 100000. • Фурнітура зберігає гідний зовнішній вигляд - більше 5 років.
Читати повністю

Накладки SIBA сантехнические A01 матовый никель (22 07)

Під замовлення

Накладки SIBA сантехнические A01 матовый никель (22 07)

Представляємо вашій увазі ефектне сучасне доповнення - сантехнічні накладки до ручок SIBA на круглій ... розетці А01 діаметр 50 мм (таких, як OLIMPOS), яку виконано в популярному сьогодні кольорі – матовий нікель. Дизайн накладок сучасний і відповідає дизайну відповідних дверних ручок - буде ефектно доповнювати вид ручок на ваших дверях. Функції накладок - керування запиранням або відмиканням міжкімнатних дверей за допомогою маховика. Підходить, як правило, для використання в інтер'єрах, оскільки зі зворотної сторони - досить легко відкривається за допомогою спеціальної насічки на корпусі. Дані накладки відносяться до серії дверної фурнітури, виготовленої з анодованого алюмінію - SІBA EKO. Анодований алюміній (anodіsed alumіnіum) - це алюміній зі спеціальним покриттям, який одержують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття - запобігання процесу окиснення металу на повітрі й захист його від механічних ушкоджень. Анодування не дозволяє поверхні металу окислюватися, вступаючи у взаємодію з повітрям. Це покриття не руйнується згодом, воно стійке до впливу кислоти, стиранню й має високу міцність. Результат анодування - створення надзвичайно твердого захисного шару на поверхні алюмінію, стійкого до незначних механічних ушкоджень, абсолютно інертного й безпечного для здоров'я. Основні властивості фурнітури SІBA EKO: • Фурнітуру виготовлено з литого алюмінію, а не із пресованої вторсировини. • Анодування. Верхній шар стійкий до механічних ушкоджень, не відшаровується, не окислюється. • Можливість використання в приміщеннях з високою вологістю: ванна, кухня, на вулиці і т.ін. • Кількість робочих циклів - більше 100000. • Фурнітура зберігає гідний зовнішній вигляд - більше 5 років.
Читати повністю

Накладки SIBA под евроцилиндр A03 графит (06 06)

Під замовлення

Накладки SIBA под евроцилиндр A03 графит (06 06)

Представляємо вашій увазі ефектну сучасне доповнення - накладки під євроциліндр до ручок SІBA на кру ... глій розетці А03 (таких, як URLA), яку виконано в популярному сьогодні кольорі - графіт. Дизайн накладок сучасний і відповідає дизайну відповідних дверних ручок - буде ефектно доповнювати вид ручок на ваших дверях. Функції накладок - керування запиранням або відмиканням міжкімнатних дверей за допомогою циліндра, що провертається за допомогою ключа (не входить до комплекту поставки). Підходить для використання в інтер'єрах, а також - і при оформленні вхідної групи. Дані накладки відносяться до серії дверної фурнітури, виготовленої з анодованого алюмінію - SІBA EKO. Анодований алюміній (anodіsed alumіnіum) - це алюміній зі спеціальним покриттям, який одержують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття - запобігання процесу окиснення металу на повітрі й захист його від механічних ушкоджень. Анодування не дозволяє поверхні металу окислюватися, вступаючи у взаємодію з повітрям. Це покриття не руйнується згодом, воно стійке до впливу кислоти, стиранню й має високу міцність. Результат анодування - створення надзвичайно твердого захисного шару на поверхні алюмінію, стійкого до незначних механічних ушкоджень, абсолютно інертного й безпечного для здоров'я. Основні властивості фурнітури SІBA EKO: • Фурнітуру виготовлено з литого алюмінію, а не із пресованої вторсировини. • Анодування. Верхній шар стійкий до механічних ушкоджень, не відшаровується, не окислюється. • Можливість використання в приміщеннях з високою вологістю: ванна, кухня, на вулиці і т.ін. • Кількість робочих циклів - більше 100000. • Фурнітура зберігає гідний зовнішній вигляд - більше 5 років.
Читати повністю

Накладки SIBA сантехнические A03 графит (06 06)

Під замовлення

Накладки SIBA сантехнические A03 графит (06 06)

Представляємо вашій увазі ефектне сучасне доповнення - сантехнічні накладки до ручок SІBA на круглій ... розетці А03 (таких, як URLA), яку виконано в популярному сьогодні кольорі - графіт. Дизайн накладок сучасний і відповідає дизайну відповідних дверних ручок - буде ефектно доповнювати вид ручок на ваших дверях. Функції накладок - керування запиранням або відмиканням міжкімнатних дверей за допомогою маховика. Підходить, як правило, для використання в інтер'єрах, оскільки зі зворотної сторони - досить легко відкривається за допомогою спеціальної насічки на корпусі. Дані накладки відносяться до серії дверної фурнітури, виготовленої з анодованого алюмінію - SІBA EKO. Анодований алюміній (anodіsed alumіnіum) - це алюміній зі спеціальним покриттям, який одержують електролітичним способом. Основне призначення цього покриття - запобігання процесу окиснення металу на повітрі й захист його від механічних ушкоджень. Анодування не дозволяє поверхні металу окислюватися, вступаючи у взаємодію з повітрям. Це покриття не руйнується згодом, воно стійке до впливу кислоти, стиранню й має високу міцність. Результат анодування - створення надзвичайно твердого захисного шару на поверхні алюмінію, стійкого до незначних механічних ушкоджень, абсолютно інертного й безпечного для здоров'я. Основні властивості фурнітури SІBA EKO: • Фурнітуру виготовлено з литого алюмінію, а не із пресованої вторсировини. • Анодування. Верхній шар стійкий до механічних ушкоджень, не відшаровується, не окислюється. • Можливість використання в приміщеннях з високою вологістю: ванна, кухня, на вулиці і т.ін. • Кількість робочих циклів - більше 100000. • Фурнітура зберігає гідний зовнішній вигляд - більше 5 років.
Читати повністю

1

2

3

...

5

Завжди раді бачити Вас в нашому магазині

Наш магазин пропонує Вам доставку товарів у зручний для вас час.